Inžiniering

Inžiniering - inžinierska činnosť v stavebníctve


Pokiaľ nechcete strácať čas vybavovaním rôznych povolení k stavbe na úradoch radi Vám ponúkneme naše služby v oblasti inžinieringu.
Inžiniering predstavuje jednanie a zastupovanie klienta pred príslušnými úradmi vo vzťahu k príprave potrebných dokumentov a zabezpečeniu stanovísk k stavbe.
Zabezpečujeme kompletnú inžiniersku činnosť v stavebníctve. V prípade záujmu, dostanete od nás kompletné služby ako aj všetky doklady potrebné k vydaniu územného rozhodnutia, stavebného povolenia alebo kolaudačného rozhodnutia.


Zabezpečíme nasledovné :

-   územné rozhodnutie
-   stavebné povolenie
-   kolaudačné rozhodnutie
-   všetky zmluvy potrebné k pripojeniu na inžinierske siete
-   ďalšie povolenia potrebné na uskutočnenie stavby
-   povolenie k odstráneniu stavby
-   odňatie pôdy z poľnohospodárskeho pôdneho fondu

Čo Vám prinášame ?

Za nízke ceny ušetríte množstvo času, ktorý môžete venovať sebe , rodine alebo podnikaniu. Okrem toho všetko vybavíte na jednom mieste .


Ceny inžinieringu :

Ceny za inžiniering do veľkej miery závisia od požadovaného rozsahu služieb (napr. potreby vybavenia inžinierskych sietí, povolenia vodnej stavby ku studni, povolenia k odstráneniu stavby, potreby odňatia pôdy z pôdneho fondu atď.). Z tohto dôvodu môžeme uviesť len orientačné ceny pre rodinné domy:

územné rozhodnutie - od 250 €, stavebné povolenie - od 300 € , kolaudácia stavby - od 250 €

V prípade záujmu o presnú cenovú ponuku nás prosím kontaktujte telefonicky alebo e-mailom .

Poradenstvo

Cena

20 €/hod

Cestovné náklady

Cena

20 €/hod + 0,3 €/km

Pri projektoch mimo okres Púchov účtujeme k cenám projektov cestovné náklady. Cena za jeden výjazd obsahuje cestovné náklady vrátane času cesty na miesto stavby a nazad.